“W drodze do siebie” to warsztat stworzony z myślą o kobietach aktywnych zarówno na płaszczyźnie zawodowej, rodzinnej jak i społecznej.

W codzienności obowiązków zawodowych, macierzyńskich, partnerskich coraz trudniej jest znaleźć czas wyłącznie dla siebie. Czas na zatrzymanie się, uważność, refleksję i skontaktowanie ze sobą. Naszemu wewnętrznemu głosowi coraz ciężej jest przebić się przez gwar codziennych spraw.

Na co dzień wciąż rozmawiamy ze współpracownikami, dziećmi, partnerami, nawet obcymi ludźmi. Nawiązujemy z nimi kontakt. W zasadzie, dzięki internetowi, nie jest dziś żadną trudnością utrzymanie relacji z rodziną z zagranicy bądź znajomymi z drugiego krańca świata. Często dbamy o takie kontakty, zapominając jednak o tym najważniejszym – kontakcie z samą sobą.

Warsztat “W drodze do siebie” jest skierowany wyłącznie do kobiet i stworzony przez kobiety.

Program warsztatu powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie dwóch kobiet, które połączyły wspólne wartości takie jak autentyczność, chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz potrzeby budowania wartościowej relacji w gronie innych kobiet.

Podczas tego warsztatu stworzymy przestrzeń do tego, byś mogła poprzyglądać się sobie, swoim wartościom, emocjom, potrzebom, celom i oczekiwaniom. Głównie po to, by pogłębić wiedzę o sobie oraz umiejętności w zakresie tego, jak kontaktować się ze sobą na co dzień. Jak wsłuchiwać się w ten cichy wewnętrzny głos, który nie raz próbuje się przebić, a który często uciszamy pod natłokiem wielu codziennych spraw.
Poszukamy tych obszarów, na które warto skierować uważność, by podejmować dobre, autentyczne decyzje. Cały warsztat jest stworzony w oparciu o ideę “Porozumienia przez Przemocy” Marshalla Rosenberga oraz narzędzia coachingowe.

Warsztat skierowany jest do kobiet, które:

– chcą zbudować głęboki kontakt ze sobą,
– potrzebują uważności na to co się w nich dzieje, co czują, czego potrzebują i poszukania odpowiedzi na pytanie „Co mogę w związku z tym zrobić, żeby te potrzeby zaspokoić?”
– chcą posłuchać swojego ciała,
– biorą odpowiedzialność za swoje decyzje,
– chcą nauczyć się stawiać granice z dbałością o siebie i o bliskie relacje.

Podczas warsztatu będziemy:

– rozmawiały o tym, co oznacza bycie w drodze do siebie, po kobiecemu.
– stworzymy wizję nas – kobiet, posiadających umiejętność bycia blisko siebie.
– nauczymy się, jak czytać sygnały płynące z ciała, jako drogowskazy naszych emocji i potrzeb.
– przyjrzymy się temu, co naprawdę jest ważne dla nas, na obecnym etapie naszego życia.
– poszukamy równowagi i sposobów na odzyskiwanie kontroli nad własnym życiem.
– przećwiczymy konkretne narzędzia Porozumienia bez Przemocy oraz narzędzia coachingowe w diagnozowaniu swoich potrzeb i szukaniu sposobów na ich zaspokojenie.
– nauczymy się korzystać z zasobu jakim jest empatia i akceptacja, w budowaniu kontaktu ze sobą.
I przede wszystkim zwolnimy, pooddychamy i dzięki pracy i energii płynącej z grupy różnorodnych kobiet, poszukamy nowych perspektyw na drogę do siebie.

Przygotuj się na prawdziwie kobiecy klimat 🙂

Data: 25.02.2017 r.
Godziny: 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą na obiad). Kawa w przerwach wliczona w cenę.
Miejsce: ul. Bohaterów Getta 7/3, Białystok
Zapisy: kontakt@monikakliber.com, tel. 507115888
Cena: 165 zł – bilet pojedynczy, 300 zł bilet podwójny (zapisując się razem z drugą kobietą oszczędzacie 30 zł). Cena w przedpłacie (do 15.02.2016) 150 zł bilet pojedynczy, 280 zł bilet podwójny.
Konto do wpłaty: Perspektywy Monika Kliber. IdeaBank: 63 1950 0001 2006 8933 6438 0001

Prowadzący:

Adrianna Naruk – Certyfikowana trenerka przy Familylab International, międzynarodowej organizacji założonej w 2007 roku przez Jespera Juula. Obecnie studiuje Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga w Collegium Civitas i uczestniczy w intensywnym kursie mediacji NVC. Założyła Pracownię Relacji Skontaktowani (www.skontaktowani.pl) w ramach której organizuje warsztaty i szkolenia dla szkół, przedszkoli, firm i osób indywidualnych. Pragnie wspierać ludzi w budowaniu dobrych relacji z najbliższymi, sprzyjających rozwijaniu szacunku i odpowiedzialności za siebie i innych. Chciałaby przybliżyć sprawdzone wartości, które mogą stać się inspiracją w życiu.

Monika Kliber – Certyfikowany trener biznesu, coach. Propagator dążenia do balansu w życiu. Mama 4 letniej Hani i żona męża. W ramach doświadczenia ma ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne oraz ludzi biznesu w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie oraz w poszukiwaniu drogi do siebie. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności intrapersonalnych (wglądu w siebie) menadżerskich, komunikacji, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Wierzy w myśl A. Beissera „Tym bardziej się zmieniasz, im bardziej stajesz się sobą”. Pisze też bloga o balansie w życiu. Więcej na www.monikakliber.com

Partnerem wydarzenia jest portal WWW.OBCASYPODLASIA.PL

Chcesz odejść bez komentarza? Proszę, pokaż, że tu byłaś  🙂

 

Share: