mapa cel warsztat

Koniec roku, to czas, kiedy robimy różne podsumowania i bilanse. Przyglądamy się temu, jaki był ten rok dla nas, co nam się udało a z czego wyciągnęliśmy lekcje.

Właśnie dlatego kolejny warsztat „1000 map do celu”, oprócz tego, że poświecimy na przyjrzenie się temu czym jest profesjonalny coaching i w czym może przydać się Wam ta metoda rozwojowa, dedykujemy również podsumowaniu tego roku.

Zagramy w grę „100 map do celu” z intencją zrobienia podsumowania rozwojowego roku 2016 r.
Dzięki temu, doświadczysz na własnej skórze, jak działają narzędzia coachingowe i jakie korzyści przynoszą w pracy ze swoimi celami.

  • Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem właściwej drogi w dotarciu do Twojego celu,
  • Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym jest coaching, czym różni się od terapii bądź szkolenia,
  • Jeśli chcesz zrobić krok do przodu w realizacji swojego celu, bądź dopiero obrać kierunek na ten cel, to spotkanie jest dla Ciebie.

Pole słowa “coaching” zostało w ostatnim czasie mocno zaburzone. Coachingiem nazywa się rozmowę oceniającą bądź szkolenie. A tymczasem używanie narzędzia, jakim jest coaching, wiąże się z reprezentowaniem ściśle określonej postawy, podejścia do drugiego człowieka i bazowych założeń.

 

Podczas tego spotkania:

– dowiesz się czym jest coaching jako metoda rozwojowa,
– poznasz różnice pomiędzy coachingiem a innymi formami wsparcia, takimi jak doradztwo, szkolenia, terapia czy mentoring.
– dowiesz się do czego każda z tych form oddziaływania na drugiego człowieka może Ci się przydać,
– podsumujesz swój rok 2016 właśnie z użyciem narzędzia coachingowego jakim jest gra „100 map do celu”

Ponadto będziesz miał okazję porozmawiać z praktykującym trenerem i coachem.

  • Termin spotkania: 13 grudnia 2016 r., godz. 18.00-20.00.
  • Miejsce szkolenia: BIK Edukacja, ul. Krakowska 5, lok.201 Białystok
  • Zapisy do 12 grudnia 2016 r. wyłącznie przez: kontakt@monikakliber.com, tel. 507115888
  • Płatność wyłącznie przed spotkaniem: 35 zł 1/os.na konto bankowe Perspektywy Monika Kliber 63 1950 0001 2006 8933 6438 0001.

Z uwagi na charakter gry coachingowej w spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 10 osób.

O prowadzącym:
Monika Kliber – doświadczony, certyfikowany trener biznesu, coach. Propagator dążenia do balansu w życiu. Mama 3,5 letniej Hani i żona męża. W ramach doświadczenia ma ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne, menadżerów oraz właścicieli firm w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie.
Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności menadżerskich, komunikacji, intrapersonalnych, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Osoby, z którymi pracuje szukają balansu w codziennym funkcjonowaniu.

 

Share: