Pisanie na samopoznanie – sesje indywidualne

Proces coachingowo-mentoringowy w oparciu o metodę pisania rozwojowego, ekspresywnego i prowadzenia dzienników.

zmiana

Ekspresja – z łacińskiego. exspressio – oznacza wyrażanie, wyciskanie, uzewnętrznienie, danie wyrazu.

Proces „Pisanie na samopoznanie” jest nauką budowania samoświadomości i samoregulacji, w celu osobistego rozwoju, poprawy samopoczucia i zaufania do siebie, lepszego radzenia sobie z trudnościami i przechodzenia przez zmiany, z wykorzystaniem wielu praktyk pisania i prowadzenia dzienników.

Proces ten jest również drogą pracy nad swoimi celami i dążeniami.

 

 

Zapraszam Cię do pięknego procesu samopoznania poprzez różne praktyki pisania i prowadzenia dziennika.

Umów się na pierwszą, bezpłatną konsultację pisząc na kontakt@monikakliber.com bądź telefonicznie 507 115 888.

Podczas wstępnej sesji opowiem Ci o procesie oraz sprawdzimy na ile on odpowiada na Twoje potrzeby.

 

Jeśli:

 • pisałaś, pisałeś dzienniki i chciałbyś doświadczyć głębszego wymiaru praktyki pisania,
 • chcesz poznać metodę autoterapii i rozwoju osobistego znaną na świecie ze swej uniwersalności, możliwości transformacji a jednocześnie prostoty,
 • ważny jest dla Ciebie rozwój oraz pogłębianie samoświadomości i wiedzy o sobie,
 • chcesz się zatrzymać i poprzyglądać swoim wewnętrznym opowieściom, myślom, emocjom, interpretacjom, wyzwaniom i dążeniom,
 • chcesz lepiej poznać siebie i spotkać się z własną autentycznością,
 • doświadczasz nadmiaru stresu w codzienności oraz tęsknisz za praktyką, która przyniesie Ci spowolnienie, wytchnienie i poczucie zadbania o siebie,
 • jesteś coachem, trenerem, mentorem, doradcą, terapeutą, pracownikiem socjalnym, nauczycielem bądź pedagogiem i chcesz doświadczyć tego narzędzia dla własnego rozwoju osobistego oraz jako inspiracji w swojej pracy zawodowej,
 • jesteś artystą, twórcą i chcesz pogłębić kontakt ze swoją wrażliwością i kreatywnością,
 • ważna jest dla Ciebie uważność w życiu i chciałabyś, chciałbyś włączyć pisanie do swojej dotychczasowej praktyki uważności,

To te sesje mogą być wartością dla Ciebie.

 

Jak wyglądają spotkania?

Podczas spotkań przeprowadzę Cię przez praktyki pisania rozwojowego, ekspresywnego i prowadzenia dzienników, dopasowane do Twoich indywidualnych celów rozwojowych, które obejrzymy i ustalimy wspólnie w trakcie sesji kontraktowej.

Na każdym spotkaniu będę proponowała Ci inną praktykę pozaglądania w siebie i oraz będę Ci towarzyszyć w jej doświadczeniu poprzez pisanie.

Będę trzymała przestrzeń, w której będzie miejsce na emocje, refleksje, pytania, na wiadome i niewiadome, na aktywność i zatrzymanie. Będziesz mogła, mógł zanurzyć się w sobie i pobyć w tej przestrzeni bez oceniania i ponaglania.

Będzie tu miejsce zarówno na myślenie, logikę, merytorykę jak i na czucie, doświadczanie siebie i intuicyjne podążanie za procesem.

Podczas spotkań oprócz praktyki pisania, podzielę się z Tobą dobrymi praktykami w zakresie prowadzenia dzienników oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny psychicznej tej praktyki.

 

W swojej pracy integruję wiedzę i doświadczenia uzyskane u Kathleen Adams – światowej nauczycielki pisania i prowadzenia dzienników, terapeutki i dyrektorki Center for Journal Therapy w Denver, Jamesa Pennebakera i innych światowych nauczycieli praktyki prowadzenia dzienników.

 

Kto prowadzi sesje?

Monika KliberMonika Kliber, psychoterapeutka Gestalt w procesie szkolenia, coach, instruktor pisania rozwojowego i terapeutycznego, popularyzatorka metody Journal to the Self® w Polsce, która specjalizuje się w pomaganiu Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego i prowadzenia dzienników. Uczennica Kathleen Adams – światowego autorytetu w zakresie pisania terapeutycznego oraz absolwentka programu Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Studentka psychoterapii Gestalt.

W swojej pracy integruję wiedzę i doświadczenia uzyskane u Kathleen Adams – światowej nauczycielki pisania i prowadzenia dzienników, terapeutki i dyrektorki Center for Journal Therapy w Denver, Jamesa Pennebakera i innych światowych nauczycieli praktyki prowadzenia dzienników. Korzystam również z bogatego doświadczenia pracy w działach HR i szkoleń, w korporacjach oraz z pracy psychoterapeutycznej.

 

W ramach naszej współpracy dostajesz:

 • Pakiet 10 sesji,
 • Częstotliwość sesji – co 1 lub 2 tygodnie,
 • Sesje odbywają się via skype,
 • Każda sesja trwa 60 minut,
 • Moje indywidualne wsparcie,

Z naszej pracy oprócz osobistych wglądów, wniosków i zmian, wyniesiesz konkretne praktyki pisania, z których będziesz mogła, mógł korzystać po zakończeniu naszej współpracy, w zaciszu swojego dziennika, również dołączając do innych rozwojowych praktyk.

Kupując sesje w pakiecie oszczędzasz.

 

Umów się na konsultację pisząc na kontakt@monikakliber.com bądź telefonicznie 507 115 888.

Podczas wstępnej sesji opowiem Ci o procesie oraz sprawdzimy na ile on odpowiada na Twoje potrzeby.

 

Jeśli chcesz poczytać więcej o pisaniu, zajrzyj TUTAJ.