psychoterapia pisanie
Zapraszam Cię do pierwszej w Polsce grupy Pisanie na samopoznanie – otwarta grupa pisania ekspresywnego.

 

Ekspresja – z łacińskiego. exspressio – oznacza wyrażanie, wyciskanie, uzewnętrznienie, danie wyrazu.

Pisanie ekspresywne i prowadzenie dzienników (journaling) jest formą budowania samoświadomości i samoregulacji, w celu osobistego rozwoju, poprawy samopoczucia, lepszego radzenia sobie z trudnościami i przechodzenia przez zmiany, z wykorzystaniem metody przebadanej przez m.in. profesor Jamesa W. Pennebakera oraz Kathleen Adams.

Jest również skutecznym narzędziem do pracy nad swoimi celami i dążeniami.

 

SPOTKANIE DEDYKOWANE JEST DLA:

*osób, dla których ważny jest autorozwój oraz pogłębianie samoświadomości i wiedzy o sobie,

*osób, które chcą zatrzymać się i poprzyglądać swoim wewnętrznym opowieściom, myślom, emocjom, interpretacjom, wyzwaniom i dążeniom,

*osób, które chcą lepiej poznać siebie i spotkać się ze swoją autentycznością,

*osób, które zmagają się z powracającymi myślami i doświadczeniami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie,

*osób, które doświadczają nadmiaru stresu w codzienności,

*osób, tęskniących za praktyką, która przyniesie im spowolnienie, wytchnienie i poczucie zadbania o siebie,

*przedsiębiorców i innowatorów, którzy chcą dostrzec swoje wewnętrzne zasoby, do rozwijania swoich firm i idei,

*rodziców, którzy chcą pogłębić relację ze sobą, by móc pogłębić ją z dziećmi,

*coachów, trenerów, mentorów, doradców, terapeutów, pracowników socjalnych, nauczycieli i pedagogów, jako doświadczenie narzędzia, ważnej w tych zawodach, introspekcji,

*artystów, twórców, którzy chcą pogłębić kontakt ze swoją wrażliwością i kreatywnością,

*osób, dla których ważna jest uważność w życiu i chciałyby włączyć pisanie do swojej praktyki,

*osób, które pragną doświadczyć wspólnotowości i przynależności z innymi ludźmi.

Grupa otwarta to dobre miejsce zarówno dla początkujących w temacie, jak również dla tych osób, które mają już doświadczenia z pisaniem dzienników, znają dobroczynny wpływ tej praktyki na swoje życie i chciałyby ją pogłębić bądź do niej powrócić.

 

CO DOSTANIESZ NA SPOTKANIU?

Na każdym spotkaniu będę proponowała inną technikę pozaglądania w siebie oraz będę Ci towarzyszyć, wraz z grupą, w jej doświadczeniu poprzez pisanie. Doświadczysz przestrzeni, w której będzie miejsce na emocje, refleksje, pytania, na wiadome i niewiadome, na aktywność i zatrzymanie. Będziesz mógł pobyć w towarzystwie innych osób bez oceniania, pocieszania, ponaglania i wchodzenia w słowo. Każde spotkanie rozpocznie się kontraktem grupy, wg zasad CARES, krótką prezentacją wybranej techniki pisania i przejściem do jej doświadczenia, zanurkowania a następnie refleksji.

Spotkanie ma charakter otwarty – w każdej chwili można dołączyć do grupy.

Dołącz i poznaj tę prostą a jednocześnie niezwykłą praktykę, która może zagościć w Twojej codzienności.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

🔹UWAGA ZMIANA MIEJSCA: MANU Warsztat, ul. Gródecka 1A, Białystok (I piętro)

🔹Termin: 26.09.20  (sobota), godzina 10.00. Spotkanie trwa 2 h.

🔹Płatność: 50 zł (informacje i numer konta otrzymasz przy zapisie się na spotkanie)

Zapisy wyłącznie poprzez TEN FORMULARZ.

 

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 11 osób, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o korzyściach z pisania ekspresywnego przeczytasz tutaj: https://monikakliber.com/pisanie-ekspresywne/

_____________________________________

O prowadzącym:

Monika Kliber – coach ekspresywny, instruktor pisania ekspresywnego oraz prekursor metody Journal to the Self® w Polsce, certyfikowany coach International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Uczennica Kathleen Adams, absolwentka Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Pomaga Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego i prowadzenia dzienników (journaling). Pasjonatka twórczego życia, marząca i urzeczywistniająca marzenie o Malorcie. Ratująca siebie i innych przed zapomnieniem (również o sobie) poprzez pisanie dzienników.

Wieloletni praktyk w dziedzinie Human Resources, trener i coach biznesu z doświadczeniem ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej. Autorka bloga na www.monikakliber.com.

Zapisując się na spotkanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji związanych z wydarzeniem oraz newslettera od Perspektywy Monika Kliber.

 

 


Naprawdę cieszę się, że przeczytałeś mój artykuł. Jeśli, to co przeczytałeś jest dla Ciebie wartościowe, to:

  • Proszę, zostaw swój komentarz. Bez Twojego komentarza nie czuję Twojej obecności. Napisz  więc swoje odczucia po przeczytaniu.
  • Podaj dalej. Jestem przekonana, że jeśli to co piszę jest dla Ciebie ciekawe i pomocne, to również może być pomocne dla kogoś z Twojego otoczenia. Dlatego podziel się linkiem do artykułu ze znajomymi.
  • Podejrzyj mnie na Instagramie i Facebooku. Tam oprócz informacji o nowych wpisach na blogu, zobaczysz też kulisy mojej pracy.
  • Dołącz do naszej grupy na facebooku: Praktycy pisania ekspresywnego – społeczność. To grupa dla osób zainteresowanych praktyką pisania ekspresywnego. Tam też robię webinary i live’y, co jakiś czas, wyłącznie dla osób z grupy oraz dzielę się różnymi materiałami.

 

Share: