Pisanie ekspresywne jest formą budowania samoświadomości i samokontroli, w celu osobistego rozwoju, poprawy samopoczucia, lepszego radzenia sobie z trudnościami i przechodzenia przez zmiany, z wykorzystaniem metody pisania.
 
Coaching zaś jest procesem podczas którego Klient, w towarzystwie i przy wsparciu coacha pracuje nad tematem, w którym chce dokonać zmiany. Ten proces może polegać wyłącznie na rozmowie osób, ale może być również wzbogacony w narzędzia, które będą pogłębiały tę pracą i pomagały Klientowi dostrzegać nowe perspektywy podczas samej sesji, jak i pomiędzy nimi.
 
*****************************************************************************
 
Coaching Ekspresywny™ to autorska metoda, która jest połączeniem coachingu, w rozumieniu International Coach Federation oraz pisania ekspresywnego. Ekspresja – z łacińskiego. exspressio – oznacza wyrażanie, wyciskanie, uzewnętrznienie, danie wyrazu.
 
Coaching Ekspresywny™ wykorzystuje refleksyjne i intuicyjne pisanie, jako formę uzewnętrzniania wewnętrznych opowieści Klienta, w skład których wchodzą myśli, emocje, potrzeby, pragnienia, interpretacje, oceny i motywacje Klienta oraz skorzystania z nich a czasem transformacji w zasoby, potrzebne do osiągnięcia celu, z którym przychodzi na coaching.
 
*****************************************************************************
 
Podczas spotkania:
✍️ zapoznasz się z pisaniem ekspresywnym jako metodologią poszerzania wiedzy o sobie, szukania rozwiązań, inspiracji i pogłębiania kontaktu oraz doświadczysz tej metody,
✍️ zapoznasz się z niezwykłą i bogatą w narzędzia metodologią prowadzenia dzienników Journal to the Self®, z której skorzystało już ponad 100 000 ludzi na całym świecie,
✍️ dowiesz się czym jest profesjonalny coaching zgodny ze standardami International Coach Federation oraz jak pisanie ekspresywne wpisuje się w podejście coachingowe,
✍️ zobaczysz jak wygląda profesjonalna sesja coachingowa, z wykorzystaniem elementów pisania ekspresywnego (podczas warsztatu zostanie przeprowadzona mini sesja coachingowa z chętnym uczestnikiem),
 
*****************************************************************************
 
To spotkanie jest dla:
✔️ każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o profesjonalnym coachingu i metodzie pisania ekspresywnego,
✔️ osób, dla których ważny jest autorozwój oraz pogłębianie samoświadomości i wiedzy o sobie,
✔️ osób, które chcą lepiej poznać siebie i spotkać się ze swoją autentycznością,
✔️ osób, które doświadczają nadmiaru stresu w codzienności,
✔️ osób, tęskniących za praktyką, która przyniesie im spowolnienie, wytchnienie i poczucie zadbania o siebie,
✔️ osób, dla których ważna jest uważność w życiu i chciałyby włączyć pisanie do swojej praktyki,
✔️ coachów, trenerów, mentorów, doradców, pracowników socjalnych i służby zdrowia, nauczycieli i pedagogów, którzy chcieliby poznać nowe narzędzie wsparcia swoich Klientów i podopiecznych,
✔️ managerów i liderów, którzy chcieliby pogłębić kontakt ze sobą, by być wsparciem dla swoich pracowników.
 
 
*****************************************************************************
 
Logistyka:
✔️zapisy wyłącznie na kontakt@monikakliber.com (konto do wpłaty otrzymasz po zapisie na maila, w temacie wiadomości podaj miejscowość i termin warsztatów)
✔️koszt uczestnictwa: 50 zł* (*na pokrycie kosztów organizacyjnych)
✔️liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
✔️data: 22.11.2018 r.
✔️miejsce: Warszawa – dokładne miejsce podamy wkrótce
✔️godziny 18.00 – max 21.00
 
ZABIERZ NA SPOTKANIE NOTATNIK I DŁUGOPIS.
 
 
O prowadzącym:
Monika Kliber – coach ekspresywny, instruktor i prekursor pisania ekspresywnego w Polsce, certyfikowany coach International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Uczennica Kathleen Adams, absolwentka Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Pomaga Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego. Wieloletni praktyk w dziedzinie Human Resources, trener i coach biznesu z doświadczeniem ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej. Autorka bloga na www.monikakliber.com.
 
 
Zapisując się na spotkanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji związanych z wydarzeniem oraz newslettera od Perspektywy Monika Kliber.
 
* Przy rezygnacji z udziału w warsztacie na mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

 

zdjęcia: www.unsplash.com


Naprawdę cieszę się, że przeczytałeś mój artykuł. Jeśli, to co przeczytałeś jest dla Ciebie wartościowe, to:

  • Proszę, zostaw swój komentarz. Bez Twojego komentarza nie czuję Twojej obecności. Napisz  więc swoje odczucia po przeczytaniu.
  • Podaj dalej. Jestem przekonana, że jeśli to co piszę jest dla Ciebie ciekawe i pomocne, to również może być pomocne dla kogoś z Twojego otoczenia. Dlatego podziel się linkiem do artykułu ze znajomymi.
  • Podejrzyj mnie na Instagramie i Facebooku. Tam oprócz informacji o nowych wpisach na blogu, zobaczysz też kulisy mojej pracy.
  • Dołącz do naszej grupy na facebooku: W drodze do równowagi. Tam szukamy własnej drogi do równowagi. Tam też robię webinary i live’y, co jakiś czas, wyłącznie dla osób z grupy oraz dzielę się różnymi materiałami.

 

Share: