Pisanie dla zdrowia i dobrostanu – webinar

Pisanie dla zdrowia i dobrostanu

Pisanie rozwojowe (ekspresywne, terapeutyczne, kreatywne) i prowadzenie dzienników jest formą rozwijania samoświadomości i samoregulacji, w celu osobistego rozwoju, poprawy samopoczucia, lepszego radzenia sobie z trudnościami i przechodzenia przez zmiany, z wykorzystaniem metody pisania i prowadzenia dzienników.

Jest to transformujące narzędzie, z którego korzystają tysiące ludzi na świecie.

Nie musisz posiadać umiejętności pisarskich, by wynosić korzyści z pisania rozwojowego i prowadzenia dzienników. Wszystko potrzebne do tego już masz.

Wielu moich Klientów i ja sama doświadczyłam korzyści, jakie niesie za sobą pisanie i prowadzenie dzienników.

Podczas tego spotkania online podzielę się z Tobą moją drogą do pisania. Opowiem o samej praktyce pisania, korzyściach, badaniach naukowych.  Podzielę się wiedzą o tym, co ma wspólnego pisanie i prowadzenie dziennika z pogłębianiem kontaktu ze sobą, rozwijaniem samoświadomości myśli, emocji i potrzeb, kontaktowaniem się ze swoją twórczą stroną.

Opowiem też o tym co ma wspólnego pisanie rozwojowe z zadbaniem o swój dobrostan i zdrowie psychiczne.

Podczas webinaru zaproszę Cię również do praktyki pisania, byś mogła, mógł jej doświadczyć.

Opowiem też o warsztatach, które organizuję dla osób zainteresowanych pisaniem zarówno dla własnej praktyki, jak i zawodowo.

 

Kim jestem?

Monika KliberMonika Kliber –  edukatorka pisania rozwojowego w Polsce, coach, trener, psychoterapeutka Gestalt w procesie szkolenia. Uczennica Kathleen Adams, absolwentka Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver.

Wspieram Klientów w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu inteligencji emocjonalnej, pogłębianiu samoświadomości oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania rozwojowego i prowadzenia dzienników. Stworzyłam kurs online o pisaniu ekspresywnym oraz program dla profesjonalistów. Prowadzę warsztaty Journal to the Self® oraz autorskie programy przybliżające temat pisania, m.in. Medytacja przez pisania oraz sesje 1:1 Pisanie na samopoznanie.

Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w działach Human Resources, jako trener i coach biznesu, z doświadczeniem ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej.

Jestem mamą dwójki dzieciaków, żoną i towarzyszką psa Radochy. W wolnych chwilach medytuję, maluję, tańczę i zaplatam makramy.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Miejsce: ONLINE na platformie do videokonferencji.

Data: do ustalenia

Opłata: do ustalenia

ZAPISY:

 

Jeśli chciałbyś zorganizować warsztat dla grupy w swoim miejscu pracy – napisz do mnie na kontakt@monikakliber.com.

Warsztat ma charakter rozwojowy i nie ma na celu zastępowania psychoterapii bądź konsultacji ze specjalistą. 

 

Jeśli chciałbyś uczyć się praktyki pisania rozwojowego i prowadzenia dzienników podczas spotkań indywidualnych (skype) zajrzyj TUTAJ.