Obudź swoje twórcze JA

Coaching ekspresywny z wykorzystaniem metody pisania rozwojowego.

coaching ekspresywny

Czy masz odwagę? Czy masz odwagę pokazać światu swoją pracę? Skarby ukryte w Twoim wnętrzu liczą, że powiesz “tak” Jack Gilbert.

Poszukiwania w celu odkrycia tych skarbów – tym właśnie dla mnie jest twórcze życie.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie ukrytego twórcę. Każdy ma twórczą osobowość, taką część „ja”, która jest kreatywna, odważna, płodna i zuchwała w swoim działaniu. Nie każdy jednak ma z nią kontakt. Twórcze życie, to takie, którym w większym stopniu kieruje ciekawość niż strach. To życie, w którym masz odwagę do dzielenia się tym, co tworzysz, bez względu na to, czy jesteś artystą, businessmanem czy mamą, która chce zacząć robić coś swojego.

Jeśli:
  • powraca do Ciebie pytanie: czy kiedykolwiek poczuję odwagę, by stworzyć swoje dzieło, produkt, myśl, książkę bądź rozwinąć jakąś umiejętność,
  • chciałbyś stworzyć plan pokazania swojego dzieła światu,
  • już wiedziesz twórcze życie, ale utraciłeś kontakt ze swoim wewnętrznym potencjałem,
  • blokuje Cię perfekcjonizm,
  • chcesz pogłębić własną kreatywność, by móc z niej korzystać w swojej pracy,
  • chcesz nadać temu co robisz autentyczności i życia,
  • chcesz obudzić w sobie wewnętrznego twórcę, który schował się gdzieś głęboko w Tobie, być może jeszcze na etapie dzieciństwa,
 • bądź po prostu chcesz odkryć swoje pasje, zainteresowania, swój żywioł

…to ten coaching jest dla Ciebie!

 

Program coachingu ekspresywnego jest połączeniem coachingu, w rozumieniu International Coach Federation oraz pisania ekspresywnego i rozwojowego.

Ekspresja – z łacińskiego. exspressio – oznacza wyrażaniewyciskanieuzewnętrznienie, danie wyrazu.

Coaching ekspresywny™ wykorzystuje refleksyjne, intuicyjne oraz skierowane na cel, pisanie (które jest czymś innym niż pisanie nastawione na czytelnika), jako formę uzewnętrzniania  wewnętrznych opowieści Klienta, w skład których wchodzą myśli, emocje, potrzeby, pragnienia, interpretacje, oceny i motywacje Klienta oraz skorzystania z nich oraz transformacji w zasoby, potrzebne do osiągnięcia celu, z którym przychodzi na coaching.

Podczas procesu, obok rozmowy, będziemy wykorzystywać pisanie rozwojowe i ekspresywne, zarówno na samych sesjach jak i pomiędzy nimi. Zadania domowe wykorzystujące pisanie, mają na celu rozwinięcie samoświadomości i pogłębienie tego, co odkryjemy podczas sesji.

Jak wygląda taki coaching?
  • Pakiet 12 sesji
  • Częstotliwość sesji – co 1 lub 2 tygodnie,
  • Sesje mogą odbywać się osobiście, via skype lub telefon,
  • Sesja coachingowa trwa 60 minut,

Pakiet 12 sesji zawiera w sobie elementy edukacji związanej z pisaniem rozwojowym i terapeutycznym.

 

Z kim?

Monika KliberMonika Kliber, psychoterapeutka Gestalt w procesie szkolenia, coach ekspresywny, instruktor pisania rozwojowego, popularyzatorka metody Journal to the Self® w Polsce, która specjalizuje się w pomaganiu Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania rozwojowego i prowadzenia dzienników. Uczennica Kathleen Adams – światowego autorytetu w zakresie pisania terapeutycznego oraz absolwentka programu Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Studentka psychoterapii Gestalt.

W swojej pracy integruję wiedzę i doświadczenia uzyskane u Kathleen Adams – światowej nauczycielki pisania i prowadzenia dzienników, terapeutki i dyrektorki Center for Journal Therapy w Denver, Jamesa Pennebakera i innych światowych nauczycieli praktyki prowadzenia dzienników. Korzystam również z bogatego doświadczenia pracy w działach HR i szkoleń, w korporacjach.

Umów się na konsultację pisząc na kontakt@monikakliber.com bądź telefonicznie 507 115 888.

Więcej o tym, czym jest pisanie rozwojowe i jakie korzyści przynosi, możesz przeczytać TUTAJ.