Książka konkurs

Odkąd pojechałam, we wrześniu tego roku, na warsztaty „Zanurzenie w kobiecości” odezwała się we mnie większa potrzeba obcowania z kobietami. Tak się składa, że ostatnio na swojej drodze spotykam wiele wspaniałych i silnych kobiet. Są wśród nich moje Klientki z procesów coachingowych, uczestniczki warsztatów, partnerki biznesowe, nowo poznane koleżanki i stare znajome. Korzystam z ich mądrości,  ale dostaję informację, że one również korzystają z mojej. To wspaniała „transakcja” z niepisaną korzyścią dla obydwu stron, której efektem są bliższe relacje, poczucie bycia potrzebną, kochaną i akceptowaną.

Rozwój w ujęciu holistycznym.

Chodził od jakiegoś czasu za mną pomysł stworzenia grupy kobiet, której celem byłoby inspirowanie się do rozwoju w pojęciu holistycznym, czyli takim, gdzie kładziemy nacisk zarówno na rozwój naszej fizyczności, umysłu i duchowości. Wiem z własnego doświadczenia, że takie kombo potrafi dać niesamowite efekty. Sama doświadczyłam na własnej skórze, że skupienie się wyłączenie na rozwoju umysłowym np. w pracy (czytanie, szkolenia- mój etap początków z rozwojem osobistym) nie wystarcza do tego, by wieść zbalansowane życie. Nastawiałam się na rozwój umysłowy, nie zauważając np. jak moje ciało domaga się uwagi.

Dopiero wprowadzanie zmian (nawet bardzo drobnych) w tych trzech sferach CIAŁO, UMYSŁ i DUSZA jednocześnie, zdecydowanie przesuwa nas na kolejne poziomy rozwoju.

 

Dźwignia rozwojowa.

Znasz pojecie dźwigni finansowej z ekonomii? O nie, nie pokuszę się o jej tłumaczenie 🙂 Ale bardziej jest mi znane pojecie dźwigni osobowej. Na pewno nie raz spotkałaś się z tym, że np. wprowadzenie jednej właściwej osoby do biznesu, bądź zatrudnienie nowej, dobrze dopasowanej do oczekiwań, osoby w firmie, może ciągnąć za sobą dodatkowe korzyści. Nowa osoba wprowadza nowego ducha do zespołu, dostarcza innych narzędzi motywacyjnych, potrafi inspirować dzieląc się swoim doświadczeniem, rozwijając nowe, dotąd nie znane projekty. Podrzuca dotąd nie wykorzystywane narzędzia, dodaje pewności siebie członkom zespołu. W taki sposób powstaje nowa jakość w zespole, na której korzysta sam nowo wprowadzony człowiek, jak i reszta zespołu. Dzięki synergii, która powstaje pomiędzy osobami z takiego zespołu, powstaje zupełnie nowa wartość, która nie powstałaby z pracy pojedynczych osób oddzielnie.

Myśląc o tym, powstała w mojej głowie koncepcja stworzenia grupy, której dźwignią rozwojową byłoby właśnie dołączenie do społeczności kobiet i chęć wniesienia dodatkowej wartości, by móc również dodatkową wartość otrzymać.

Na facebooku są już pierwsze członkinie tej grupy.

Misja grupy:

„Pracuj i żyj w swoim rytmie – To grupa dla kobiet, które chcą świadomie projektować swoje życie, w tym świadomie pracować, z uwzględnieniem ważnych dla siebie obszarów. Bliskie jest nam holistyczne podejście do rozwoju człowieka, czyli takie, poprzez które dbamy zarówno o nasze potrzeby fizyczne, umysłowo-emocjonalne jak i duchowe, czyli o tzw. CUD – CIAŁO, UMYSŁ i DUSZĘ, również w codziennej pracy.

Tworzymy społeczność, która inspiruje się i wspiera w zaspokajaniu tych potrzeb w sposób najlepszy dla nas i dla naszych bliskich. Wierzymy, że możemy dbać o siebie, jednocześnie dbając o innych. Da się to pogodzić. Takie podejście pozwala nam doświadczać szczęścia i spełnienia w codzienności.
Jesteśmy kobietami świadomymi tego, że mamy wpływ na nasze życie i projektujemy je codziennie, poprzez decyzje, które podejmujemy.”

 

Chcę Cię zaprosić, byś dołączyła do grupy, jeśli jej misja jest Tobie bliska: LINK DO GRUPY.

Konkurs:

A przy tej okazji chcę zaprosić Cię do konkursu. Do otrzymania jest przepięknie wydana książka CALM Michaela Actona Smitha. Zapewniam Cię, że ta książka dostarczy Ci zarówno uciecha dla ciała, umysłu jak i ducha. Ja też mam ją na swojej półce i wracam do niej przy filiżance herbaty. To bardzo kobieca książka:).

 

Książka konkurs

 

Zasady konkursu są bardzo proste. Pomiędzy myśleniem o przepisie na karpia a kupowaniem prezentów 😉 pomyśl i:

  1. Odpowiedz na pytanie: Jakie masz sposoby na stawanie się CUDowną kobietą?
  2. Odpowiedź wyślij poprzez formularz poniżej, do 11 grudnia (włącznie).
  3. Czekaj na wpis na blogu w z wynikami konkursu i oczekuj na książkę ode mnie 🙂
  4. Na koniec jeszcze raz przypominam LINK DO GRUPY.

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] Jestem na prawdę bardzo ciekawa Twoich odpowiedzi.

Jako wartość dodatkową z wzięcia udziału w tym konkursie, dostaniesz ode mnie zbiór wszystkich odpowiedzi, które podeślą mi kobiety w ramach tego konkursu. Zbiorę je w formie e-booka i podaruję Tobie. Niech to będzie właśnie ta wartość, którą wyniesiemy z zaangażowania się w coś wspólnego.

 

Czekam zatem na pierwsze odpowiedzi 🙂

Ściskam!

 

*Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodzę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji konkursu oraz na otrzymywanie informacji ode mnie drogą mailową.
Share: