cel

A co, gdybym Ci powiedziała, że możesz zbliżyć się do swojego celu, bez zadyszki i przymusu?

A co, gdybym Ci powiedziała, że moment w którym jesteś na drodze do swojego celu, jest tym momentem, w którym masz właśnie być?

A co, gdybym Ci powiedziała, że masz prawo zwolnić albo nawet zatrzymać się i to wcale nie oznacza, że nie dążysz do swojego celu?

 

Jeśli:

 • pracujesz nad osiągnięciem jakiegoś celu w swoim życiu,
 • włożyłeś/aś już dużo zaangażowania i czasu w jego osiągnięcie, ale nadal go nie dotknąłeś,
 • utknąłeś/aś w tzw. martwym punkcie i nie wiesz jaki kolejny krok postawić,
 • masz dość radzenia, pośpieszania i zapewniania, że trzeba działać szybko i wg. jakiejś instrukcji, bo inni tak właśnie robią,
 • chcesz coś zmienić, ruszyć z miejsca, ale nie wiesz od czego zacząć i czemu jeszcze tego nie zrobiłeś/aś,
 • potrzebujesz posłuchać swojego rytmu i zacząć z nim współdziałać…

to zapraszam Cię na warsztat „BEZ POŚPIECHU DO CELU – WARSZTAT Z POINTS OF YOU – THE COACHING GAME®”

 

Na każdą sytuację czy osobę można spojrzeć z nieskończenie wielu punktów widzenia. Aby nastąpiła zmiana w nas, naszym życiu i codzienności potrzebujemy innego spojrzenia. I na tym warsztacie, takiego innego spojrzenia na siebie i swój cel poszukamy.

 

Podczas 7 godzinnego warsztatu, bez pospieszania i w atmosferze empatii:

 • Popatrzysz z innej niż dotychczas perspektywy na to, w którym miejscu swojej drogi do celu jesteś.
 • Spotkasz się z uczuciami i myślami, które towarzyszą Ci w drodze do Twojego celu, ale na które być może nie masz przestrzeni w swojej codzienności,
 • Będziesz miał/a możliwość dostania perspektywy innych uczestników warsztatu,
 • Zaprojektujesz nowe działania, bądź zmienisz lub rozwiniesz te, które już realizujesz,
 • Doświadczysz jak to jest spotkać się ze sobą i z innymi ludźmi, którzy mają podobne wyzwania,
 • Doświadczysz jaki wpływ na zmianę ma czas, dzięki temu zyskasz nową perspektywę na realizację innych swoich celów i pragnień w przyszłości.
 • Zwolnisz, pooddychasz i doświadczysz nowego sposobu pracy ze sobą.

 

Na spotkanie możesz przyjść ze swoim celem, do którego dążysz, bądź problemem, nad którym pracujesz. Bez względu na to jaki to jest temat: zmiana pracy, poprawa relacji z dzieckiem czy partnerem, odkrycie swojej misji, założenie biznesu czy wprowadzenie zdrowych nawyków do codzienności itd., to będzie dobre miejsce, by przyjrzeć się temu z innej perspektywy, coś zmienić bądź upewnić się, że niczego zmieniać nie chcesz.

 

Wykorzystywana podczas tego warsztatu metoda „Points of You – the coaching game”, jest metodą fotocoachingu i fototerapii. Została przetłumaczona na 19 języków świata i promowana w 150 krajach. Pozwala ona w sposób kreatywny, zabawny ale też refleksyjny uzyskać nowy wgląd w różne tematy, z którymi mierzymy się na co dzień.

Metoda ta, poprzez pracę z obrazem i słowem wywołuje jednoczesną stymulację między emocjami i logiką, chwilowo blokującą mechanizmy obronne naszej świadomości. To zamieszanie jest celowe i pozwala uwolnić się od utrwalonych przekonań „jak powinno być” oraz odkryć nowe punkty widzenia na dany problem czy sytuację.

 

Gra składa się z kilkudziesięciu starannie dobranych kart, na których widnieją przeróżne zdjęcia w połączeniu ze słowami, które maksymalnie stymulują nasze myślenie i emocje. Połączenie słów i obrazów nie jest przypadkowe. Obraz to emocje, intuicja, myśli i kreatywność. Słowo to analiza, logika, kontrola. Połączone walczą ze sobą jednocześnie uświadamiając nowy punkt widzenia na daną sytuację i poszerzają znaną dotąd perspektywę.

 

Data: 07.10.2017 r.

Godziny: 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą na obiad). Przerwy kawowe wliczone w cenę.

Miejsce: ul. Bohaterów Getta 7/3, Białystok

Zapisy: kontakt@monikakliber.com, tel. 507115888

Cena: 165 zł – bilet pojedynczy, 300 zł bilet podwójny (zapisując się razem z drugą osobą oszczędzacie 30 zł). Jeśli cena jest jedyną przeszkodą we wzięciu udziału w warsztacie – skontaktuj się, poszukamy rozwiązania.

 

Prowadzący:

Monika Kliber – trener biznesu, coach, autor bloga. Propagator balansu i równowagi w życiu. Mama 4 letniej córki i żona męża. Posiada doświadczenia ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne oraz ludzi biznesu w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie oraz w poszukiwaniu drogi do siebie. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności intrapersonalnych, menadżerskich, komunikacji, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Wiedzę z zakresu fotocoachingu zdobywała pod okiem Joanny Szelugi.

Wierzy w myśl A. Beissera „Tym bardziej się zmieniasz, im bardziej stajesz się sobą”. Jest autorem bloga W drodze do równowagi na www.monikakliber.com.

Odwiedź mnie na facebooku.

 

 

Share: