Fotocoaching warsztat

Jak wielu jest ludzi, tak wiele jest dróg do osiągnięcia swojego celu.

Zapraszam na kolejny warsztat: 1000 map do celu. Co Ci mówi Twoje zdjęcie? Warsztat z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

  • Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem właściwej drogi w dotarciu do Twojego celu,
  • Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym jest coaching, czym różni się od terapii bądź szkolenia,
  • Jeśli chcesz zrobić krok do przodu w realizacji swojego celu, bądź dopiero obrać kierunek na ten cel,
  • Jeśli zastanawiasz się nad włączeniem narzędzi coachingowych do swojej codziennej pracy z ludźmi, to spotkanie jest dla Ciebie.

Pole słowa “coaching” zostało w ostatnim czasie mocno zaburzone. Coachingiem nazywa się rozmowę oceniającą bądź szkolenie. Wielu ludzi mianuje się coachami, myląc to narzędzie pracy z innymi, dostępnymi na rynku. A tymczasem używanie narzędzia, jakim jest coaching, wiąże się z reprezentowaniem ściśle określonej postawy, podejścia do drugiego człowieka i bazowych założeń.

Podczas tego spotkania:

  • dowiesz się czym jest coaching jako metoda rozwojowa,
  • poznasz różnice pomiędzy coachingiem a innymi formami wsparcia, takimi jak doradztwo, szkolenia, terapia czy mentoring.
  • doświadczysz na własnej skórze jak działają narzędzia coachingowe.

Tym razem, oprócz powyższego, przyjrzymy się wykorzystywaniu własnych zdjęć do budowania kontaktu ze sobą, podczas pracy coachingowej. Opowiem o tym, jak praca z fotografią, obrazem, umożliwia dotarcie do swoich emocji, potrzeb oraz ułatwia poszukiwanie rozwiązań.

Ponadto będziesz miał okazję porozmawiać z praktykującym coachem i trenerem.

Termin: 16 lutego 2017 r., godz. 18.00-20.00.
Miejsce: ul. Krakowska 5, lok.201 Białystok
Zapisy: wyłącznie przez: kontakt@monikakliber.com, tel. 507115888
Cena: 40 zł – bilet pojedynczy. 70 zł – bilet podwójny. Płatne w ciągu 2 dni od momentu zapisania się na warsztat, na konto bankowe Perspektywy Monika Kliber 63 1950 0001 2006 8933 6438 0001.

Z uwagi na charakter spotkania może w nim uczestniczyć maksymalnie 12 osób, dlatego nie zwlekaj z zapisem.

O prowadzącym:

Monika Kliber – certyfikowany trener biznesu, coach. Propagator dążenia do balansu w życiu. Mama 3,5 letniej Hani i żona męża. W ramach doświadczenia ma ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne oraz ludzi biznesu w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie oraz w poszukiwaniu drogi do siebie. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności intrapersonalnych (wglądu w siebie), menadżerskich, komunikacji, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Wierzy w myśl A. Beissera „Tym bardziej się zmieniasz, im bardziej stajesz się sobą”.

Share: